fbpx
Haber

Diyarbakır Coffee Festival 2022

2022 yılında Diyarbakır Coffee Festival ilk kez gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Mezopotamya’nın da ilk kahve festivali olan etkinliğin detaylarını yazımızda derledik.

Mezopotamya Kahve Festivali

Kahve Festivali Diyarbakır Sahibi: Dream Sales Machine – ALZ Grup

Mesopotamia Coffee Festival 2022

Dream Sales Machine ve ALZ Grup işbirliğinde, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle gerçekleşecek olan Mezopotamya Coffee Festival ve Fuarı ulusal ve uluslararası alanda alanında uzman kişileri bir araya getirecek.

Fiyarbakır Kahve Fuarı’nda kahve üreticileri, tedarikçileri ve yatırımcıları buluşacak. Aynı zamnda ev tipi ve profesyonel kahve makinesi üreticileri ve distribütörlerinin de katılımı sağlanacak.

Bu etkinliğin Mezopotamya havzası, Kuzey Irak, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde ve bunların yakın coğrafyasında yatırım ve ticari anlamda pek çok fırsat sunması amaçlanıyor.

Diyarbakır Coffee Festival’da aynı zamanda workshoplar düzenlenecek, konserler ve tadım etkinlikleri yapılacak.

Diyarbakır Kahve Festivali 2022 Ne Zaman?

Diyarbakır festivali 2022 ne zaman? Kahve fuarı 28-29-30 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Diyarbakır Coffee Festival Nerede?

Diyarbakır Kahve Festivali ve Fuarı, Alz Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Aşağıdaki haritada kongre merkezinin tam konumunu bulabilirsiniz.

Mesopotamia Coffee Festival 2022

2022 Haziran ayında yapılması planlanan Diyarbakır Festival 2022 etkinlik en son Ekim ayına ertelendi. Fakat festivalin programı hala tam olarak belirlenmedi.

Diyarbakır Kahve Festivali 2022 Bilet

Diyarbakır Coffee Festival biletlerini dsmbilet.com ve festivall.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

En Son Yazılar
Haber

Kahve Sektöründen Türkiye'ye Deprem Yardımı

6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen ülkemizin en büyük afetlerinden biri olan Kahramanmaraş depremi için kahve sektörü de çağrı yaptı. On binlerce…
Haber

2023 Dünya Kahve Şampiyonası Atina'da düzenlenecek

2023 Dünya Kahve Şampiyonası, SCA (Speciality Coffee Assosiation) tarafından gerçekleştirilen World of Coffee etkinliğinde gerçekleştirilecek. 2022  yılında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen SCA’nın…
Haber

2023 Roaster of the Year Kazananları Açıklandı!

Roast Magazine tarafından her yıl üzenlenen Roaster of the Year yarışmasının 2023 yılı kazananları belirlendi. Roast Roast, özel kahve endüstrisinin başarısına ve…
Newsletter'a üye ol

Yakında yayınlamaya başlayacağımız bültene kayıt olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir