fbpx
Haber

Diyarbakır Coffee Festival 2022

2022 yılında Diyarbakır Coffee Festival ilk kez gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Mezopotamya’nın da ilk kahve festivali olan etkinliğin detaylarını yazımızda derledik.

Mezopotamya Kahve Festivali

Kahve Festivali Diyarbakır Sahibi: Dream Sales Machine – ALZ Grup

Mesopotamia Coffee Festival 2022

Dream Sales Machine ve ALZ Grup işbirliğinde, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle gerçekleşecek olan Mezopotamya Coffee Festival ve Fuarı ulusal ve uluslararası alanda alanında uzman kişileri bir araya getirecek.

Fiyarbakır Kahve Fuarı’nda kahve üreticileri, tedarikçileri ve yatırımcıları buluşacak. Aynı zamnda ev tipi ve profesyonel kahve makinesi üreticileri ve distribütörlerinin de katılımı sağlanacak.

Bu etkinliğin Mezopotamya havzası, Kuzey Irak, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde ve bunların yakın coğrafyasında yatırım ve ticari anlamda pek çok fırsat sunması amaçlanıyor.

Diyarbakır Coffee Festival’da aynı zamanda workshoplar düzenlenecek, konserler ve tadım etkinlikleri yapılacak.

Diyarbakır Kahve Festivali 2022 Ne Zaman?

Diyarbakır festivali 2022 ne zaman? Kahve fuarı 28-29-30 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Diyarbakır Coffee Festival Nerede?

Diyarbakır Kahve Festivali ve Fuarı, Alz Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Aşağıdaki haritada kongre merkezinin tam konumunu bulabilirsiniz.

Mesopotamia Coffee Festival 2022

2022 Haziran ayında yapılması planlanan Diyarbakır Festival 2022 etkinlik en son Ekim ayına ertelendi. Fakat festivalin programı hala tam olarak belirlenmedi.

Diyarbakır Kahve Festivali 2022 Bilet

Diyarbakır Coffee Festival biletlerini dsmbilet.com ve festivall.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

En Son Yazılar
Haber

2023 Roaster of the Year Kazananları Açıklandı!

Roast Magazine tarafından her yıl üzenlenen Roaster of the Year yarışmasının 2023 yılı kazananları belirlendi. Roast Roast, özel kahve endüstrisinin başarısına ve…
Haber

2022 İstanbul Coffee Festival'e Katıldık!

Dünyanın 2. en büyük kahve etkinliği olan 2022 İstanbul Coffee Festival‘e katıldık! Eğlenceli konserler, eğitici workshoplar, bilgilendirici konuşmalar, paneller ve damak zevkini…
Haber

2022 İstanbul Coffee Festival 3. Günde Neler Oldu?

Şehri uyandıran festival 8 Ekim günü, maratonunun 3. gününü tamamladı. İlk iki güne nazaran çok daha kalabalık olan festivalde neler yaşandı, gelin…
Newsletter'a üye ol

Yakında yayınlamaya başlayacağımız bültene kayıt olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir