Kahveyi yaşam tarzı haline getiren bir ekip olarak 2022 yılında bu tutkumuzu yeni bir girişime dönüştürme heyecanıyla kolları sıvadık. Kahve ile ilgili her şeyi keşfetmek, yeni tatlar denemek ve kahve yapımı konusunda günden güne ilerleyen uzmanlığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnsanlar güne kahve ile başlar, bizse kahve için başlıyoruz.

Bizi internette veya sosyal medyada Recro Digital Marketing ismiyle de görmüş veya sosyal medyada İyi ki görmüşüm kanallarımızdan tanıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda sunumyaptir.com ile sunum tasarımları yapıyoruz.

Bi'kahve Arası ekibi Seda Burcu İpek, Kader Gün ve Mehmet Semih İpek

Ne konuda içerik üretiyoruz?

Kahvenin kültürü, yetiştirilmesi, tarifleri, endüstrisi, yarışmaları, öğütülmesi, kavrulması gibi birçok bilgiyi araştırıyor ve yayınlıyoruz. İnternet dünyasındaki taramalarımıza, işin uzmanlarıyla sohbetlerimize ve kendi deneyimlerimize yer vererek okurlarımızla bilgi alışverişi yapıyoruz.

Ayrıca, kahve dünyasındaki son trendleri, haberleri, organizasyonları paylaşıyoruz.

Neden?

Amacımız, sizinle birlikte kahve keşfine çıkmak ve her bardak kahvenin tadını çıkarırken birlikte öğrenmek. Kahve hakkında merak ettikleriniz veya önerileriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bi’Kahve Arası Kimler İçin?

Baristalar

Kahve profesyonellerinin birikimlerini paylaşabileceği bir içerik platformu. İlerleyen günlerde seçkin içerik üreticileriyle birlikte eğitici bilgiler, teorik ve pratik ipuçları paylaşacağız. Baristaların yorumlarıyla içeriklerimize zenginlik katacak, işinde en iyilerin fikirlerine başvuracağız.

Ev baristaları

Nitelikli kahve için evde deneysel çalışan ev baristalarına çekirdek, kavurma, öğütme, pişirme ve sunum içeriklerimizle yeni fikirlerimiz var. Az bilinen tarifler, ekipmanlar ve daha fazlasıyla yayındayız.

Gezgin kahve tutkunları

Kahve seyahatin bir parçası mı yoksa gezinizin sebebi mi? Nitelikli kahve nerede içilir? Cevabınız ne olursa olsun nitelikli kahveyi yudumlayacağınız yer önerileriyle ilham bulacaksınınız.

Kültür elçileri

Türk kültüründe, Brezilya kültüründe, Arap coğrafyasında ve dünyanın dört bir yanında kahveyle ilgili tarihten birçok eşsiz gelenek var. Yanıbaşımızda olduğu halde bilmediğimiz geleneklerden; dünyanın en uç noktasındaki ilginç bilgilere kadar her şeyi içeriklerimizde görebileceksiniz.

Amerikalı gazeteci Earl Wilson’ın dediği gibi;

Bilim asla bir kahve arasından daha iyi bir iletişim sistemi bulamaz.

Sorularınız, önerileriniz ve iş birlikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen adınızı eksiksiz yazın
Ör: mail@mail.com