Genç ve tertemiz bir yetenek : Bea Miller

Daima tutkum olmuştur amatör şarkıcıları youtube’dan keşfetmek ve yeteneklerine kulak vermek. Şaka değil, benim için bir hobi bu. Oturur saatlerce araştırırım farklı farklı coverları dinlerim. Bu da benim pek gizli sayılmayan zevklerimden biri. Bu hobim sayesinde tanıştım zaten Bea ve onun müziği ile.

İlk Nerede Tanıdım?

Liseye başladığım zamanlarda yine youtube’da keşfe çıktığım bir gün şu videoya denk geldim. Baştan sona izledim ve o an değişik bir his uyandırdı bende bu kız. Sesinin tınısı, şarkıyı söyleyişi, kendisi… Aslına bakarsanız dört dörtlük bir performans olduğu söylenemez Bea bundan çok daha iyisini yapabilen bir kız. Bunu bize günümüzdeki başarıları ile de kanıtladı sayılır zaten. Ama o videoda hem yaşı, hem heyecanı, onu izlerken gözlerinde yakaladığım o istek, heves beni çok etkiledi. Başka nasıl anlatabilirim bilemiyorum ama benim için farklı olduğu kesindi.

Sonra X-factor’de göstermiş olduğu tüm performanlarını izledim ve finalde 9. olduğunu öğrendim. Daha sonra bu yarışmada haksızlığa uğradığını açıklayan bir video yayınladı. O da başka bir konu tabii ki ama merak eden olursa diye video yine şurada dursun.

Daha sonra diğer coverlarını araştırmaya başladım o zamanlar çok videosu yoktu. Avicii- Wake me up şarkısını kendince seslendirmiş ve kliplendirmiş onu da izledim hemen. Bu kız da farklı olanın ses tonu ve yorumu olduğunu düşünüyorum. Sesindeki o peslik ve bazen kulağımıza gelen o pürüz dinlerken bana o kadar keyif verdi ki.

İLK ALBÜM

2014 yılında ”Young Blood” isimli bir albüm çıkardı. Beatrice’in müzik dünyasında ki ilk ciddi işiydi bu albüm. Bu albümle Amerika’da yer yerinden oynadı demek isterdim tabii ki ama ilk albüme göre kendisi için iyi sayılacak bir başarı yakaladı dersem bu daha doğru olur.

4 şarkıdan oluşan bu mini albüm gençler arasında oldukça sevildi.

Bu albümden sonra iyi sayılacak bir hayran kitlesi elde eden Beatrice, konserlere hiç ara vermeden devam etti.

1 sene sonra 3 şarkılık yeni bir albüm çıkardı. Bu esnada konserlerine devam etti. 2016 yılında ”yes girl” isimli bir single çıkardı ve bu single’dan sonra Demi Lovato ile turneye çıktı. Böylece kendini ve müziğini daha geniş bir kitleye tanıtma fırsatı buldu.

Çalışmaya ve müziğine ara vermeden 2017 yılında 3 kısımdan oluşan Blue, Red , Yellow isimli albüm yayınladı. Bir kez daha ara vermeden 2018 yılında ”Aurora” isimli 14 şarkılık ilk dev albümünü yayınladı. Bu albümde benim favori şarkım S.L.U.T onu da şöyle bırakayım çok eğlenceli bir şarkı gerçekten.

Bea’nin ara vermeden devam ettiği müzik kariyeri hızla ilerlemeye devam ediyor. Yirmili yaşlarından sonrasının onun parlama dönemi olacağına inanıyorum. Gerçekten çok yetenekli ve hevesli, özellikle ilk anından bu güne kadar onu takip eden biri olarak bundan birkaç yıl sonra bir ”Ariana Grande”, ”Miley Cyrus” gibi sevdiğimiz, yeteneğini isminde yaşatan ”Bea Miller” olmasını çok isterim. Umarım hayat ona güzel seçenekler sunar ve müziğini daima yaşatır. Biz de onu zevkle dinlemeye devam ederiz. Bitirirken en sevdiğim coverını şuraya bırakmış olayım.

Profesyonel Coverları

Bunlar da Boyce Avenue ile yaptıkları coverlar.

hy

Kelimeleri tozlu kitap sayfalarında terketmeye gönlüm razı olmadı, biraz da ben yazayım istedim.

Genç ve tertemiz bir yetenek : Bea Miller” için bir yorum

 • Mart 31, 2019 tarihinde, saat 8:34 am
  Permalink

  My name is Pete and I want to share a proven system with you that makes me money while I sleep! This system allows you to TRY the whole thing for F R E E for a whole 30 days! That’s right, you can finally change your future without giving up any sensitive information in advance! I signed up myself just a while ago and I’m already making a nice profit.

  In short, this is probably the BEST THING THAT EVER HAPPENED TO YOU IF YOU TAKE ACTION NOW!!!

  If you’re interested in knowing more about this system, go to http://globalviralmarketing.com/?ref=qkgWOPkN5RoC1NWh and try it out. Again, it’s FREE!

  You can thank me later

  /Pete

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir